BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : IT a projektový management

IT PROJECT MANAGER

70.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, úspěšnou poradenskou společnost specializující se na IT řešení (pro klienty z oblasti finanční, retailové, státní správy a samosprávy), hledáme uchazeče na pozici projektového manažera. Hledáme buď mediora s alespoň dvěma roky praxe, nebo zkušeného seniora. Senioři budou pověřeni náročnějšími IT projekty a odměněni adekvátně dle praxe.... (více...)

Data Analytik/Reporting Specialist (SQL)

55.000 – 75.000 , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční rychle rostoucí finanční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Data Analytik/Reporting Specialist, který bude zodpovědný za tvorbu reportů či selekcí pro společnost napříč všemi oblastmi od businessu po marketing a také se bude podílet na analýze a vývoji interního DWH. (více...)

IT Project Manager - Pardubice

60.000 - 95.000 Kč, Pardubice
Pro prestižní mezinárodní finanční společnost hledáme zkušené projektové manažery, kteří budou zodpovědní za řízení projektů a vedení projektových týmů při dodávkách aplikačních IT řešení. (více...)

IT Projektový manažer - vývoj SW

80.000 – 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která je špičkou ve svém oboru, hledáme kandidáty s technickým vzděláním na pozici Projketový Manažer se zájmem o vývoj SW v herní průmyslu, se znalostí on-line technologií z webových projektů... (více...)

Manager - SW developement team

120.000 - 150.000 CZK, Prague
For an international company, we are looking for suitable candidates for the Manager of SW development team. He should be a great LEADER for agile development team, enthusiastic about new technologies and software, especially mobile or e-commerce area...
(více...)

IT Project Manager - Pardubice

60.000 - 95.000 Kč, Pardubice
Pro prestižní mezinárodní finanční společnost hledáme zkušené projektové manažery, kteří budou zodpovědní za řízení projektů a vedení projektových týmů při dodávkách aplikačních IT řešení. (více...)

IT Project Manager - International project

130.000 - 180.000 Kč, Praha nebo Ostrava, 100% home office možný
Naším klientem je mezinárodní společnost, světový lídr v oblasti IT media a research. Pro tuto prestižní společnost nyní obsazujeme pozici IT Project Managera, který bude zodpovědný za vedení mezinárodního projektu zaměřeného na integraci ekonomických IS v souvislosti s akvizicí nové společnosti... (více...)

Produktový specialista se zaměřením na dispečerské řešení

30000 - 50000, Praha
Produktového specialistu se zaměřením na dispečerské řešení hledáme pro našeho klienta, který vyvíjí produkty a systémy, které zajišťují integrovanou komunikaci (hlasovou, textovou apod.) a dispečerské řízení. Systémy jsou určeny převážně pro korporátní zákazníky (např. z oblasti dopravy, energetiky, bezpečnosti) a pro složky krizového řízení. (více...)