BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Analýza a testování

IT analytik - vývoj SW - UML

50.000 - 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční společnost, hledáme zkušené IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji interních informačních systémů a aplikací. (více...)

Junior Test Engineer

, Mladá Boleslav
Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli...
(více...)

Test Engineer - Mobilní aplikace

, Praha
Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli...
(více...)

IT Infrastructure Architect

80.000 - 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí technologickou společnost s mezinárodním přesahem a rozsáhlým IT oddělením, hledáme kandidáta na pozici Infrastructure Architect. Kandidát bude zodpovědný za návrhy infrastrukturních řešení, na interních infrastrukturních projektech....

(více...)

Test Manager

60 000 - 80 000 Kč, Praha
Pro významnou softwarovou společnost, která dodává informační technologie, hledáme do týmu zkušeného tým lídra testování, který by se rád stal manažerem oddělení a povede tým testerů... (více...)

IT Business Analytik

60.000-80.000,-, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní bankovní společnost, hledáme zkušeného IT Business Analytika, který se bude podílet na rozvoji internetového bankovnictví. (více...)

IT Analytik - s možností 100% Home office

50.000 - 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici IT Analytik, který bude součástí týmu IT Analýzy a podpory a bude se primárně podílet na rozvoji IT aplikací ve společnosti. (více...)

IT Analytik

50 000 - 65 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní finanční společnost, hledáme do analytického týmu, který se věnuje analýzám aplikací pro celou obchodní síť společnosti, kolegu na pozici IT Analytika. (více...)

IT Anayltik

45000 - 60000 Kč, Praha
Konzultační a technologická společnost je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost vytváří informační technologie pro firmy z oblastí: bankovnictví a finance, telekomunikace, utility, průmysl a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho benefitů.
Můžete se podílet na nejnovějších projektech a získáte skvělé proškolení.
Stanete se součástí týmu ve firmě, která si na nic nehraje a nikdo se neschovává se za své funkce.
(více...)

IT ANALYTIK

60 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, zajímavou a stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika. (více...)

INTEGRAČNÍ ANALYTIK - možné i IČO

80 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, zajímavou a stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Integračního Analytika. (více...)

IT ANALYTIK

70 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, zajímavou a stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika. (více...)

Integrační vývojář - Architekt

80 000 - 120 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici Integračního vývojáře - Architekta, který bude zodpovědný za návrhy a vývoj on-line rozhraní na Oracle platformě. (více...)

Tester - manuální testování

80 000, Praha
Pro našeho klienta mezinárodní softwarovou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici manuálního testera. (více...)

Tester

30 000-40 000, Praha
Pro našeho klienta, softwarovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Tester. (více...)

Tester se zájmem o posun k Release Managementu

70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme Seniorní Testery. Jde o skvělou příležitost pro již zkušeného testera, který se podílel na implementaci středních nebo větších korporátních IS a má předpoklady plnit roli Release Managera, koordinovat migrační procesy a své juniornější kolegy (5-15testerů).... (více...)

Business Analytik

80 000 - 95 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Business Analytika. (více...)

Vedoucí odd. datových analytiků

80.000 - 95.000 Kč, Praha
Náš klient – úspěšná, mezinárodní finanční společnost – hledá nového vedoucího analytického týmu pro Datovou a zákaznickou analýzu. Vaším úkolem bude řídit oddělení, které zpracovává datové a zákaznické analýzy, kvalitně řídit tým, rozvíjet ho, využívat jeho potenciál i technické zdroje společnosti.
(více...)

IT Test/analytik

45 000- 60 000
Pro našeho klienta, finanční instituci, hledáme kandidáta na pozici IT Test /analytika. (více...)

IT Analytik

50.000 - 75.000 Kč, Praha
Hledáme zkušené IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji bankovních portálů a webů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a bohatou nabídku zaměstnaneckých benefitů a možnost odborného i karierního růstu… (více...)

Junior Tester

30 000-40 000, Praha
Pro našeho dlouhodobého klienta, pojišťovací společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Junior Tester. (více...)

SW / IT Analytik junior - Mladá Boleslav

35.000 - 45.000 Kč, Mladá Boleslav
Pro našeho klienta, prestižní zahraniční softwarovou společnost, hledáme juniorní SW/IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji informačních systémů.
Pozice je vhodná pro absolventy!
Výkon práce je v Mladé Boleslavi. (více...)

Test Lead/ Senior Tester, příležitost i pro mediory vést tým

(60.000-80.000) , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční společnost působící v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, hledáme zkušeného Test Leada nebo seniorního Quality Analytika. Kandidát bude zodpovědný za plánování testování týkající se migrace systémů a aplikací a koordinaci týmu... (více...)

Test Analytik

40.000 - 65.000 Kč, Praha
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Test analytik, který bude zodpovědný za přípravu celkové testovací strategie. (více...)

Specialista na test specifikace

30.000 - 40.000 Kč, Mladá Boleslav
Hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. (více...)

Software Tester - Python

, Praha
Náš klient pro realizaci svého nového systému Collateral Management Services, hledá posily do testovacího týmu. (více...)

Senior technical tester

, Praha
Naším klientem je velmi ceněná zahraniční společnost, která si váží zkušeností svých zaměstnanců a nebojí se je za to náležitě ohodnotit.
(více...)

Tester/Quality Engineer

35.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní IT společnost, hledáme uchazeče na pozici Quality Engineer/ Tester (více...)

Lead Analyst - Functional Analyst

80 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní technologickou společnost, hledáme kandidáta na pozici Lead Analyst - Functional Analyst, který bude součástí BI data service týmu a bude zodpovědný za design a dodávku řešení v oblasti dat.

Máte znalost Business Intelligence principů, včetně sběru, čištění a profilování dat, datového modelování, ETL, datových skladů a reportingu?
Dokážete business požadavky "otisknout" do technického řešení?
Pak hledáme právě Vás! (více...)

Tester/Quality Engineer

35.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní IT společnost, hledáme uchazeče na pozici Quality Engineer/ Tester (více...)

Solutions Architect

70 000 - 100 000,-Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou českou IT společnost, která již více jak 25 let vytváří pro své klienty komplexní business řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Solution Architecta.

Budete pracovat mezi špičkovými odborníky, v krásném prostředí s přátelskou firemní kulturou. Máte možnoste se připojit ke společnosti, kterou nesvazují korporátní pravidla a cení si odvedené práce. (více...)

IT analytik - vývoj SW

40.000 - 65.000 Kč, Praha
Hledáme zkušené IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji bankovních a finančních informačních systémů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a bohatou nabídku zaměstnaneckých benefitů a možnost odborného i karierního růstu… (více...)

Software Tester

60000, Praha
Pro našeho klienta hledáme specializované SW testery do vývojového centra v Praze, kteří by pomohli posunout technologii a funkčnost obchodních systémů klienta. (více...)

Junior Tester/Quality Engineer

25.000 - 40.000, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou softwarovou společnost, hledáme uchazeče na pozici Junior Tester/Quality Engineer, který se bude podílet na ověřování kvality nově vyvíjeného IS pro zahraničního klienta společnosti (více...)

Test Analytik - Integrační testování

45.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dodavatele softwarových řešení, hledáme zkušeného uchazeče na pozici Test Analytika s alespoň krátkou zkušeností z integračních projektů. (více...)

Analytik dispečerského komunikačního systému

25000 - 40000, Praha
Analytika dispečerského komunikačního systému hledáme pro našeho klienta, který vyvíjí produkty a systémy, které zajišťují integrovanou komunikaci (hlasovou, textovou apod.) a dispečerské řízení. Systémy jsou určeny převážně pro korporátní zákazníky (např. z oblasti dopravy, energetiky, bezpečnosti) a pro složky krizového řízení. (více...)

IT Analytik Senior a Team Leader analytického týmu

60.000 - 70.000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní zahraniční finanční instituci, hledáme IT Analytika seniora a Team Leadera pro oddělení analytiků, který se bude zodpovídat jak za tvorbu vlastních analýz, tak za vedení týmu 8 analytiků, kteří zastřešují oddělení Produktů a Integrace. Role výkonná a role manažerská je v poměru 50% ku 50%. (více...)

IT Analytik / SW Analytik

40000 - 70000 Kč, Praha
IT Analytik / SW Analytik (Praha)
Konzultační a technologická společnost s pobočkami po Evropě je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost vytváří informační technologie pro firmy z oblastí: bankovnictví a finance, telekomunikace, utility, průmysl a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho benefitů.
Můžete se podílet na nejnovějších projektech a získáte skvělé proškolení.
Stanete se součástí týmu ve firmě, která si na nic nehraje a nikdo se neschovává se za své funkce.
(více...)

Integration Analyst

60.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní technologickou společnost, hledáme Integrační Analytiky se zaměřením na návrh servisních specifikací a integrační analýzu... (více...)

Infrastructure Architect

60000-70000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní dynamicky rostoucí technologickou společnost, hledáme kandidáta na pozici Infrastructure Architect. Kandidát bude zodpovědný za návrhy řešení nových intrastrukturních řešení pro významné zákazníky a dále se bude podílet na realizaci infrastrukturních projektů u zákazníků... (více...)

Test Analytik

50000 - 70000, Praha
Pro analýzu, testování, dokumentaci a podporu námi dodávaných SW řešení hledáme test analytika/analytika. Aktuálně se jedná o 3 vrstvou aplikaci pro podporu IT procesů s webovým klientem, aplikačním serverem Tomcat a DB PostgreSQL. Aplikace je vyvíjená na frameworku založeném na technologiích java, javascript, html5, ajax, jQuery, Rhino, JSON, … (více...)

Junior / Senior SW Tester

40.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost zajišťující technickou podporu a softwarový vývoj pro zahraniční finanční instituci, hledáme uchazeče s různou úrovní zkušeností na pozici testera softwarových aplikací. (více...)

Analytik / Tester BI řešení

50 000 - 65 000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní, českou konzultační a vývojářskou společnost s neformálním pracovním prostředím, hledáme vhodné uchazeče na pozici Analytika / testera BI řešení, který se bude podílet na analýze a testování BI řešení šitých na míru klientům. Možnost spolupráce na HPP i IČO. (více...)

Datový analytik

45 000 - 55 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou zdravotnickou společnost, která poskytuje lékařské služby zaměstnavatelům a je výzamným poskytovatelem prémiové ambulantní péče pro soukromé klienty a provozovatelem sítě lékáren, hledáme nového kolegu na pozici Datového Analytika do finančního oddělení. (více...)

Test Lead

50000, Praha - Můstek
Pro našeho klienta hledáme testera, který by se rád posunul dále. Hledáme komunikativního muže nebo ženu, který se nebojí výzev a vyzná se nejen v testování, ale i v lidech. (více...)

Business Analytik junior

28 - 38.000 Kč, Praha
Máte rádi nové výzvy? Zajímá Vás práce v oblasti analýzy a spolupráce na mezinárodních projektech: Využijte příležitosti stát se Business Analytikem Juniorem pro našeho klienta, kterým je prestižní mezinárodní bankovní společnost, která nabízí zajímavé bankovní projekty v rámci ČR a dalších evropských zemích. (více...)

MS Specialista / Analytik

40.000 – 60.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a správy podnikových informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici MS Specialista / Analytik s velmi dobrou znalostí OS MS Windows a znalostí kompatibility aplikací... (více...)

Aplikační analytik

28 000 - 45 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní bankovní společnost, hledáme aplikačního analytika, který bude součástí týmu zodpovědného za poskytování aplikační podpory hlavního Core bankovního systému a ostatních aplikací společnosti v rámci České a Slovenské republiky. (více...)

System Architect

70.000 - 90.000 Kč, Praha
Velká mezinárodní firma, zaměřující se na oblast IT konzultací, poskytuje špičkové a komplexní poradenství, systémovou integraci a outsourcing, včetně specifických řešení pro různá odvětví.
Pro tuto společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Systém Architect, který bude mít na starosti tým v celé vývojové fázi, budete to právě Vy?
(více...)

Senior Tester / Quality Engineer

, Praha
Pro velmi úspěšnou, rychle rostoucí česku společnost s neformálním a velmi přátelským firemním prostředím, hledáme kandidáta na pozici Senior Tester / Quality Engineer. Jeho úkolem bude optimalizovat testování, zrychlit jej a zautomatizovat.... (více...)

IT Business Analytik

40.000 – 65.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní softwarovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Business Analytik... (více...)

Business Analytik junior

30.000 -36.000 Kč, Praha
Máte rádi nové výzvy? Zajímá Vás práce v oblasti analýzy a spolupráce na mezinárodních projektech: Využijte příležitosti stát se Business Analytikem Juniorem pro našeho klienta, kterým je prestižní mezinárodní bankovní společnost, která nabízí zajímavé bankovní projekty v rámci ČR a dalších evropských zemích. (více...)

Business Analytik junior

30.000 -35.000 Kč, Praha
Máte rádi nové výzvy? Zajímá Vás práce v oblasti analýzy a spolupráce na mezinárodních projektech: Využijte příležitosti stát se Business Analytikem Juniorem pro našeho klienta, kterým je prestižní mezinárodní bankovní společnost, která nabízí zajímavé bankovní projekty v rámci ČR a dalších evropských zemích. (více...)

Junior Unix administrátor (i pro absolventy)

28 000 - 45 000,- Kč, Praha
Jste čerstvý absolvent nebo máte krátkou pracovní zkušenost v oblasti administrace Linux / Unix a práce s databázemi ?
Využijte příležitosti stát se Junior Unix administrátorem pro našeho klienta, kterým je prestižní mezinárodní společnost, která se zaměřuje zejména na poskytování informačních a komunikačních technologií (ICT), Back Office a Middle Office, Real Estate, Security and Procurement services pro mezinárodní bankovní instituci. (více...)

Analytik / Architekt - webová řešení

50.000 - 65.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní IT společnost s významným podílem na trhu, hledáme zkušené SW Analytiky, kteří se budou podílet na analýze a návrhu architektury komplexních mezinárodních webových řešení. (více...)

IT Solution Architect

Dohodou, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost s evropskou IT centrálou v Praze, hledáme zkušeného IT Solution architekta, který se bude podílet na mezinárodních BI projektech. (více...)