BARTON Consulting s.r.o.
HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
Dozvědět se více... VOLNÉ POZICE

Hledáte zaměstnání?

Velmi si vážíme vašeho rozhodnutí spolupracovat se společností Barton Consulting při hledání nového zaměstnání. Odměnou za vaši důvěru vám budou naše profesionální služby v kombinaci s individuálním přístupem založeným na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání v oboru informačních technologií, financí a účetnictví.

Za více než deset let naší profesní praxe jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků. Uděláme vše pro to, abychom i vám pomohli získat práci, která vás bude bavit...

Víme, jak rozdílné mohou být zkušenosti s personálními agenturami…

Na českém trhu působí desítky personálních agentur velmi rozdílné kvality. Jen několik z nich nabízí specializované služby pro IT a finanční odborníky. Naším cílem je stát se jednou z prestižních specializovaných agentur, na kterou se uchazeči o zaměstnání mohou spolehnout a neváhají ji doporučovat svým kolegům a známým.

Naší prioritou není co největší počet domluvených schůzek. Vždy klademe důraz především na kvalitu schůzek a přidanou hodnotu pro uchazeče, kteří se obrací právě na naši společnost.

Co od nás můžete očekávat?

Rychlou zpětnou vazbu

Víme jak důležitá je při hledání nového zaměstnání okamžitá reakce agentury i rychlost následné zpětné vazby po schůzkách u společností.

Detailní znalost trhu IT a finančních pozic v ČR

Známe hlavní hráče na trhu, trendy v poptávce zaměstnavatelů po konkrétních IT, finančních a účetních specializacích i průměrné mzdy na jednotlivých pozicích.

Exkluzivní informace o nově otevíraných pozicích

Díky dlouhodobým vztahům s našimi klienty získáváme informace o nově otevíraných pozicích dříve, než jsou oficiálně zveřejněny.

Individuální přístup

Rádi vám poradíme s úpravou vašeho životopisu a formou prezentace vašich zkušeností. Připravíme vás na schůzku u klienta – seznámíme vás s náplní práce i detailními požadavky u jednotlivých pozic.

Diskrétnost a etický přístup

Můžete se spolehnout na naši 100% diskrétnost. Vaše materiály zprostředkováváme po vašem souhlasu jen těm klientům, které si z naší nabídky sami vyberete.

Neváhejte nás kontaktovat…

Pokud hledáte agenturu, která Vám usnadní hledání Vašeho nového zaměstnání nebo představí atraktivních pracovní nabídky, o kterých jste doposud nevěděli, neváhejte nás kontaktovat. Velmi rádi se s Vámi osobně setkáme a prodiskutujeme Vaše aktuální preference při výběru nového zaměstnání.

Kontakty

Jan Bílek
+420 777 051 116
jan.bilek@bartonconsulting.cz

Petra Bobková
+420 773 499 492
petra.bobkova@bartonconsulting.cz