BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Finance

Senior účetní - středně pokročilá AJ

60.000 - 70.000 Kč, Praha
Naším klientem je jeden z lídrů na trhu systémových integrátorů se sídlem v Praze. Pro tuto společnost nyní hledáme zkušenou/ného Senior účetní/ho, která/ý bude koordinovat účetní operace ve spolupráci s outsourcovaným účetním oddělením v zahraničí. (více...)

Senior účetní - cenné papíry

40.000 - 50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodní pojišťovací instituce se sídlem v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior účetní se zaměřením na oblast cenných papírů. (více...)

Finanční analytik v pojišťovnictví

55.000 Kč, Praha
Naším klientem je dceřiná společnost renomované pojišťovací instituce se sídlem v Praze, pro kterou nyní hledáme finančního analytika, který se bude podílet na stanovení investiční strategie pro jednotlivé fondy společnosti. (více...)

Risk manažer junior/senior

40.000 - 55.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní pojišťovací společnost hledáme vhodného kandidáta na samostatnou pozici do oddělení Řízení rizik. (více...)

Finanční účetní

35.000 - 40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodní pojišťovací instituce se sídlem v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní se zájmem o oblast cenných papírů. (více...)

Asistentka managementu

32.000 - 33.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky manažerů a partnerů společnosti. (více...)

Quality Control Specialist

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality Control Specialist. (více...)

Měřící technik EMC junior/senior

30000-50000, Mladá Boleslav - Bezděčín
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti nezávislého ověřování a certifikace v automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Měřící technik. (více...)

Senior Finanční Controller

80000, Praha
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti energetického strojírenství a služeb, hledáme vhodné klienty na pozici Senior Finanční Controller. (více...)