BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Finance

Finanční analytik v pojišťovnictví

55.000 Kč, Praha
Naším klientem je dceřiná společnost renomované pojišťovací instituce se sídlem v Praze, pro kterou nyní hledáme finančního analytika, který se bude podílet na stanovení investiční strategie pro jednotlivé fondy společnosti. (více...)

Risk manažer junior/senior

40.000 - 55.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní pojišťovací společnost hledáme vhodného kandidáta na samostatnou pozici do oddělení Řízení rizik. (více...)

Senior účetní - středně pokročilá AJ

60.000 - 70.000 Kč, Praha
Naším klientem je jeden z lídrů na trhu systémových integrátorů se sídlem v Praze. Pro tuto společnost nyní hledáme zkušenou/ného Senior účetní/ho, která/ý bude koordinovat účetní operace ve spolupráci s outsourcovaným účetním oddělením v zahraničí. (více...)

Finanční účetní

35.000 - 40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodní pojišťovací instituce se sídlem v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní se zájmem o oblast cenných papírů. (více...)

Senior účetní - cenné papíry

40.000 - 50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodní pojišťovací instituce se sídlem v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior účetní se zaměřením na oblast cenných papírů. (více...)

Specialista bankovního reportingu a čerpání

dohodou, Praha
Naším klientem je renomovaná bankovní instituce, která nyní hledá vhodného kandidáta do oddělení Risk managementu, který bude analyzovat čerpání bankovních produktů. (více...)

Ředitel nakladatelství

dohodou, Praha
Naším klientem je významná nakladatelská a vydavatelská instituce v České republice, která nyní hledá vhodného kandidáta na pozici Ředitele nakladatelství (více...)

Asistentka managementu

32.000 - 33.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky manažerů a partnerů společnosti. (více...)

Quality Control Specialist

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality Control Specialist. (více...)

Měřící technik EMC junior/senior

30000-50000, Mladá Boleslav - Bezděčín
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti nezávislého ověřování a certifikace v automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Měřící technik. (více...)

Senior Finanční Controller

80000, Praha
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti energetického strojírenství a služeb, hledáme vhodné klienty na pozici Senior Finanční Controller. (více...)