BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Finance

Účetní pohledávek junior

35.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidáta/ku na pozici Junior účetní, který/á bude součástí interního finančního oddělení a bude mít zodpovědnost za oblast pohledávek. (více...)

Specialista bankovního reportingu a opravných položek

dohodou, Praha
Naším klientem je renomovaná bankovní instituce, která nyní hledá vhodného kandidáta do oddělení Risk managementu, který bude zodpovědný za tvorbu opravdných položek a reporting portfolia banky. (více...)

Měřící technik EMC junior/senior

30000-50000, Mladá Boleslav - Bezděčín
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti nezávislého ověřování a certifikace v automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Měřící technik. (více...)

Specialista řízení kreditních rizik

dohodou, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou finanční instituci se sídlem v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Specialisty řízení kreditních rizik. (více...)

Asistentka daňového oddělení

28.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky do daňového oddělení. (více...)

Specialista AML

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista AML na centrálu společnosti.

(více...)

Quality Control Specialist

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality Control Specialist. (více...)

Senior Finanční Controller

80000, Praha
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti energetického strojírenství a služeb, hledáme vhodné klienty na pozici Senior Finanční Controller. (více...)

Junior obchodník - akvizice

30000, Praha
SŠ,VŠ, AJ absolvent, zájem o obchod, aktivní sales (více...)

Finanční účetní

40000, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní - Senior. (více...)

Specialista kvality SVP (GMP)

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty do farmaceutického týmu na pozici Specialista kvality SVP (GMP). (více...)

Account Manager

, Praha
Pro našeho klienta, obchodní společnost působící v oblasti FMCG se sídlem v Praze – Zličín, hledáme vhodné kandidáty do nově vznikajícího týmu na pozici Account Manager pro region Praha. (více...)