BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

Scrum Master

75.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní finanční společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Scrum Master... (více...)

Scrum Master

75.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Scrum Master... (více...)

Asistentka daňového oddělení

28.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky do daňového oddělení. (více...)

JavaScript developer- Angular

50.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s hlavním vývojovým centrem v Praze, hledáme zkušené nebo i středně pokročilé Angular programátory. (více...)

Junior/ Medior Linux administrátor

35.000 - 50.000 Kč, Praha 4
Pro našeho významného klienta, mezinárodní IT společnost se sídlem na Praze 4 - Pankrác, hledáme vhodné kandidáty na pozici Linux administrátor... (více...)

Specialista bankovního portfolia

dohodou, Praha
Naším klientem je renomovaná bankovní instituce, která nyní hledá vhodného kandidáta do oddělení Risk managementu, který bude analyzovat porftolio banky z hlediska monitoringu a čerpání. (více...)

Junior Help Desk Specialista - i pro absolventy

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou bankovní instituci, hledáme specialistu technické podpory, který by rád pomáhal zaměstnancům s administrací vybraných systémů a spravoval HW a SW společnosti. Předchozí praxe není podmínkou, šikovní absolventi SŠ/VŠ s nadšením do IT jsou vítáni... (více...)

Sharepoint adminsitrátor

60.000 - 100.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici Sharepoint Administrátor.(více...)

Senior účetní/Controller

40000, Příbram
Pro našeho klienta, výrobní závod v Příbrami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior účetní/Controller. (více...)

Specialista AML

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista AML na centrálu společnosti.

(více...)

Produktový analytik - Automotive

45000, Hostivice
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti velkoobchodu a distribuce autodílů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový Analytik- Chemie, Oleje, Maziva. Sídlo společnosti - Hostivice, Praha Západ. (více...)

Contract Administrator

45000, Praha 4
Pro našeho významného klienta, mezinárodní IT společnost se sídlem na Praze 4 - Pankrác, hledáme vhodné kandidáty na pozici Contract Administrator. Smlouva na dobu určitou min. 2 roky, zástup za matařskou/rodičovskou dovolenou. (více...)

Quality Control Specialist

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality Control Specialist. (více...)

DB Developer Senior (PL/SQL + T/SQL)

70 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme kandidáta na pozici DB Developer Senior, který bude vytvářet nové databázové systémy společnosti a ladit stávající. Máte možnost pracovat s více databázovými systémy.

Umíte výborně Oracle DB nebo MS SQL a druhý systém standardně?
Pak hledáme právě Vás! (více...)

PL / SQL Developer Senior

70 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme kandidáta na pozici PL/SQL Developer Senior, který bude vytvářet nové databázové systémy společnosti a ladit stávající. (více...)

Tým lídr techniků/administrátorů

65.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici Tým lídr techniků/administrátorů.

(více...)

DevOps Administrator

70.000-100.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní technologickou společnost, hledáme uchazeče na pozici DevOps engineer, který bude primárně zodpovědný za nasazování, správu a monitoring nově vyvinutých aplikací.….. (více...)

Javascript Developer

40.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro špičkovou technologickou mezinárodní společnost hledáme šikovné ambiciozní talenty pro programování v Javascript. (více...)

Vývojář grafického rozhraní

45.000 - 60.000 Kč, Praha
Máte zkušenosti s vývojem grafického rozhraní a UX designem? Zajímají Vás automobily a hledáte práci na zajímavých projektech? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!..
(více...)

Development Manager - digital products

90.000 - 120.000 CZK, Prague
For an international company, we are looking for suitable candidates for the Development Manager role. He should be a great LEADER with ability to build a high performing Digital Development department...

(více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr