BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

DB Engineer / Developer - PostgreSQL

80 000 - 95 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, silnou mezinárodní společnost, s vlastním výzkumným a vývojovým centrem v Praze a více než 6000 zaměstnanci ve střední a východní Evropě, hledáme kandidáta na pozici DB Engineer / Developer - PostgreSQL. (více...)

IT Analytik / IT Konzultant IS pro zdravotnictví

50 000 - 65 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika/IT Konzultanta IS pro oblast zdravotnictví, který bude mít zkušenosti se zaváděním IS ve zravotnických zařízeních. (více...)

BI Developer - JUNIOR

35 000 - 65 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici BI Developera, který dokáže velmi dobře komunikovat s lidmi, hledat optimální řešení v oblasti BI a není mu cizí tvorba ETL, programování a testování. (více...)

Servisní technik pro oblast jižní Moravy

30 000-35 000, jižní Morava
Pro našeho klienta, zahraniční technologickou společnost, hledáme vhodného kandidáta pro zajištění servisu pokladních systémů a bankomatů v oblasti jižní Moravy. Kanceláře jsou situované v Brně, nicméně každodenní dojíždění do Brna není podmínkou. (více...)

Technický kordinátor projektů pro Mobilní online služby

40.000 - 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost zaměřenou na vývoj elektroniky pro automobilový sektor hledáme kandidáty na pozici: Technického koordinátora projektů pro Mobilní online služby.
Máte rádi auta?
Orientujete se v automobilové elektronice a v prostředí automotive?
Mluvíte anglicky?
Pak je tato nabídka určena právě Vám!!!

(více...)

Projektový manažer - embedded projekty

70 000 - 85 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou softwarovou společnost, hledáme kandidáta na pozici IT Project Managera pro oblast Embedded projektů, který bude řídit projekty v doméně embedded. (více...)

Junior Tester

30 000-40 000, Praha
Pro našeho dlouhodobého klienta, pojišťovací společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Junior Tester. (více...)

Specialista řízení nákladů s NJ - zkrácený úvazek

40.000 Kč, Mladá Boleslav
Naším klientem je renomovaná společnost působící v oblasti vývoje elektronických systémů do automobilů se sídlem v Mladé Boleslavi, pro kterou nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty nákladového managementu s komunikativní Němčinou. (více...)

IT Market Analyst

40 – 60 000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, velmi prestižní, mezinárodní společnost, která zřídila své vývojové centrum v ČR, hledáme kandidáty na pozici IT Market Analyst pro oblast IT a telco. Máte analytické schopnosti, přehled o nejnovějších IT technologiích, baví vás práce s velkým objemem dat a chcete být součástí špičkového mezinárodního týmu? Pak je toto příležitost pro Vás. (více...)

Měřící technik junior/senior

30000-50000, Praha nebo Mladá Boleslav
(více...)

JavaScript developer

40.000 – 80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, významnou úspěšnou českou společnost, která v současné době působí i v dalších středoevropských zemích, hledáme kandidáty na pozici JavaScript developer se zkušenostmi s navrhováním a testováním uživatelského rozhraní větších webů. Je zde prostor jak pro šikovné absolventy VŠ kteří budou zaučení, stejně tak máme dost práce pro zkušené seniory, kteří budou náležitě odměněni.... (více...)

Senior Tester

60 000-65 000, Praha
Pro významnou softwarovou společnost, která dodává informační technologie, hledáme do týmu zkušeného testera, který bude koordinovat tým. (více...)

Tester

30 000-40 000, Praha
Pro našeho klienta, softwarovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Tester. (více...)

Aplikační specialista

35.000 - 55.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou bankovní instituci, hledáme aplikačního administrátora, který by se rád podílel na dalším rozvoji a správě elektronického bankovního systému. Předchozí praxe administrátora výhodou, není však podmínkou, šikovní absolventi VŠ oboru informatika jsou taktéž vítáni. Ohodnocení bude pak záviset na předchozí praxi... (více...)

Konsultant IS - Spisová služba

30.000 - 50.000 , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici Konsultanta pro IS Spisová Služba. Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, kteří se dokáží rychle naučit detailní práci s aplikací a mohou tak školit jak používat SW a poskytovat konsultace klientům.

(více...)

IT Analytik / Vývojář - junior

50.000 - 65.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní bankovní společnost, hledáme nadšeného kandidáta, který má zkušenosti z Test Analýzy a rád by se posunul i do IT Analýzy.

Obsazujeme pozici IT Analytik / vývojář pro oblast API služeb pro digitální kanály.

Předchozí praxe z pozice Test Analytika v oblasti návrhu informačních systémů podmínkou!
(více...)

Návrhář technického řešení SW vývoje

60 000 - 80 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní bankovní společnost, hledáme zkušeného Návrháře technického řešení SW vývoje, který bude zodpovědný za technický návrh v oblasti SW vývoje, bude spolupracovat se zadavateli, business analytiky, technickými designéry, maintenance i provozem a budete aktivně spolupracovat na projektech.
(více...)

ICT Security Specialist pro Windows prostředí

50.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční skupinu, hledáme odborníky na oblast bezpečnosti. Máme otevřeno více security pozic, jak pro juniory s krátkou praxí v oboru, tak pro zkušené odborníky na IT bezpečnost. (více...)

Front-end developer - Angular

70.000 - 90.000 Kč na HPP, (možno i IČO - 6-7500MD), Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici front-end vývojáře. Uvítáme jak ostříleného seniora, tak juniorní kandidáty, důležitý je zápal pro věc a chuť se dále rozvíjet.... (více...)

Front-end developer - Angular

60.000 - 100.000 Kč na HPP, (možno i IČO), Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici front-end vývojáře. Uvítáme jak ostříleného seniora, tak juniorní kandidáty, důležitý je zápal pro věc a chuť se dále rozvíjet.... (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr