BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

PHP developer

70 000 - 90 000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou e-commerce skupinu ve střední a východní Evropě, která působí v sedmi zemích a má více než dva tisíce zaměstnanců, hledáme vhodného kandidáta na pozici PHP developer... (více...)

IT ANALYTIK

50 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, zajímavou a stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika. (více...)

IT analytik - vývoj SW - UML

50.000 - 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční společnost, hledáme zkušené IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji interních informačních systémů a aplikací. (více...)

IT Analytik

50 000 - 65 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní finanční společnost, hledáme do analytického týmu, který se věnuje analýzám aplikací pro celou obchodní síť společnosti, kolegu na pozici IT Analytika. (více...)

Tester se zájmem o posun k Release Managementu

70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme Seniorní Testery. Jde o skvělou příležitost pro již zkušeného testera, který se podílel na implementaci středních nebo větších korporátních IS a má předpoklady plnit roli Release Managera, koordinovat migrační procesy a své juniornější kolegy (5-15testerů).... (více...)

Asistentka managementu

32.000 - 33.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky manažerů a partnerů společnosti. (více...)

Business Analytik

80 000 - 95 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Business Analytika. (více...)

SCRUM Master

70.000 - 110.000 CZK, Prague
For an international company, we are looking for suitable candidates for the SCRUM Master role. In this position you will have overall responsibility for coaching development team...

(více...)

Project manager

70 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost poskytující IT služby pro finanční sektor, hledáme Projektového managera, který bude zodpovědný za projekty v bankách, v rámci celé Evropy.
Kandidát bude zodpovědný za řízení celého cyklu doručování projektů od zahájení, plánování až po monitorování, reporting a poskytování post-live podpory.


(více...)

Vedoucí odd. datových analytiků

80.000 - 95.000 Kč, Praha
Náš klient – úspěšná, mezinárodní finanční společnost – hledá nového vedoucího analytického týmu pro Datovou a zákaznickou analýzu. Vaším úkolem bude řídit oddělení, které zpracovává datové a zákaznické analýzy, kvalitně řídit tým, rozvíjet ho, využívat jeho potenciál i technické zdroje společnosti.
(více...)

ABAB Developer

45 000- 60 000, Moravskoslezský kraj
Pro našeho významného klienta z oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici ABAB developera (více...)

Senior Tester - Team Leader

60 000-80 000, Praha
Pro významnou softwarovou společnost, která dodává informační technologie, hledáme do týmu zkušeného testera, který bude koordinovat tým. (více...)

IT Síťový specialista

35000-50000, Moravskoslezský kraj
Pro našeho významného klienta z oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Síťový specialista. (více...)

IT Konzultant / DB Administrátor

45 000- 65 000, Moravskoslezský kraj
Pro našeho významného klienta z oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Konzultant / DB Administrátor. (více...)

Software analytik

50 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost, která řeší pro své tuzemské i zahraniční klienty, náročné projekty v oblasti moderních podnikových CRM aplikací, ERP aplikací pro řízení výroby, vývoj aplikací na míru i BI řešení, hledáme SW Analytika. (více...)

Senior účetní s NJ

50.000 - 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, jednu z největších společností působících na trhu výroby nápojů se sídlem v Praze, hledáme vhodného/nou kandidáta/ku na pozici Senior/Hlavní účetní se znalostí němčiny. (více...)

Junior Embedded SW developer

, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost, hledáme vhodného juniorního kandidáta na pozici Embedded vývojáře SW pro automatizaci procesů. (více...)

Embedded SW developer C/C++

65-85 000, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost, hledáme vhodného kandidáta s praxí
na pozici Embedded vývojáře SW pro automatizaci procesů.
(více...)

Juniorní Technický Specialista - odd. vývoje

, Mladá Boleslav
Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která se podílí na vývoji elektronických komponentů pro mezinárodní klienty. (více...)

Funční vastník - R&D - elektro prototypy

50 000 - 75 000,-, Praha
Pro našeho klienta, stabilní německou společnost, která vyvíjí elektrické a elektronické systémy do automobilů, hledáme kandidáta na pozici Projektového Manažera / Produktového Manažera, který bude vést pro významné automobilky projekty zaměřené na vývoj elektronických součástek. (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr