BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

Senior Tester

60 000-65 000, Praha
Pro významnou softwarovou společnost, která dodává informační technologie, hledáme do týmu zkušeného testera, který bude koordinovat tým. (více...)

Cloud Specialista

50-85.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a správy podnikových informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici cloud specialista s předchozí administrátorskou praxí a velkým zájmem o cloudová řešení. Pokud máte s cloudovým řešením již několik let praxe, pak budeme moc rádi, pokud nám také pošlete CV. Prostor máme totiž i pro hodně seniorní kandidáty, kteří se chtějí posunout k roli architekta…. (více...)

Linux administrátor - Junior/Mid-senior

40.000 – 50.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a správy podnikových informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrátora se znalostí OS Linux/Unix... (více...)

Architekt pro oblast cloudových služeb

, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a správy podnikových informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici architekta pro oblast cloudových služeb... (více...)

SW / IT Analytik junior - Mladá Boleslav

35.000 - 45.000 Kč, Mladá Boleslav
Pro našeho klienta, prestižní zahraniční softwarovou společnost, hledáme juniorní SW/IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji informačních systémů.
Pozice je vhodná pro absolventy!
Výkon práce je v Mladé Boleslavi. (více...)

IT Analytik / SW Analytik

45000 - 55000 Kč, Praha
IT Analytik / SW Analytik (Junior / Medior
Konzultační a technologická společnost je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost vytváří informační technologie pro firmy z oblastí: bankovnictví a finance, telekomunikace, utility, průmysl a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho benefitů.
Můžete se podílet na nejnovějších projektech a získáte skvělé proškolení.
Stanete se součástí týmu ve firmě, která si na nic nehraje a nikdo se neschovává se za své funkce.
(více...)

Účetní pohledávek junior

35.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidáta/ku na pozici Junior účetní, který/á bude součástí interního finančního oddělení a bude mít zodpovědnost za oblast pohledávek. (více...)

Specialista bankovního reportingu a opravných položek

dohodou, Praha
Naším klientem je renomovaná bankovní instituce, která nyní hledá vhodného kandidáta do oddělení Risk managementu, který bude zodpovědný za tvorbu opravdných položek a reporting portfolia banky. (více...)

Měřící technik EMC junior/senior

30000-50000, Mladá Boleslav - Bezděčín
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující služby v oblasti nezávislého ověřování a certifikace v automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Měřící technik. (více...)

Test Lead/ Senior Tester, příležitost i pro mediory vést tým

(60.000-80.000) , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční společnost působící v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, hledáme zkušeného Test Leada nebo seniorního Quality Analytika. Kandidát bude zodpovědný za plánování testování týkající se migrace systémů a aplikací a koordinaci týmu... (více...)

Junior Linux Administrátor

35.000 - 40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dodavatele softwarových řešení a IT služeb, hledáme uchazeče na pozici administrátora serverů a sítí. Je to ideální příležitost pro nadšence do unixových a síťových technologií s prozatím kratší praxí.. (více...)

Software analytik

50 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost, která řeší pro své tuzemské i zahraniční klienty, náročné projekty v oblasti moderních podnikových CRM aplikací, ERP aplikací pro řízení výroby, vývoj aplikací na míru i BI řešení, hledáme SW Analytika. (více...)

IT Analytik / IT Konzultant IS pro zdravotnictví

50 000 - 65 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní českou IT společnost se zaměřením na komunikační a informační technologie pro oblast zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky a služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika/IT Konzultanta IS pro oblast zdravotnictví, který bude mít zkušenosti se zaváděním IS ve zravotnických zařízeních. (více...)

Tester se zájmem o posun k Release Managementu

60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme Seniorní Testery. Jde o skvělou příležitost pro již zkušeného testera, který se podílel na implementaci středních nebo větších korporátních IS a má předpoklady plnit roli Release Managera, koordinovat migrační procesy a své juniornější kolegy (5-15testerů).... (více...)

Servisní technik pro oblast jižní Moravy

30 000-35 000, jižní Morava
Pro našeho klienta, zahraniční technologickou společnost, hledáme vhodného kandidáta pro zajištění servisu pokladních systémů a bankomatů v oblasti jižní Moravy. Kanceláře jsou situované v Brně, nicméně každodenní dojíždění do Brna není podmínkou. (více...)

Oracle Programátor – PL/SQL

40.000 – 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční instituci na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Oracle vývojáře. (více...)

PL / SQL Developer Senior

70 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme kandidáta na pozici PL/SQL Developer Senior, který bude vytvářet nové databázové systémy společnosti a ladit stávající. (více...)

ORACLE Vývojář - JUNIOR

30 000 - 40 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme nadšeného kandidáta na pozici Oracle vývojáře - juniora.

(více...)

Projektový manažer - embedded projekty

70 000 - 85 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou softwarovou společnost, hledáme kandidáta na pozici IT Project Managera pro oblast Embedded projektů, který bude řídit projekty v doméně embedded. (více...)

IT Market Analyst - pro absolventy

30 – 40 000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, velmi prestižní, mezinárodní společnost, která zřídila své vývojové centrum v ČR, hledáme kandidáty na pozici IT Market Analyst pro oblast IT a telco. Máte analytické schopnosti, přehled o nejnovějších IT technologiích, baví vás práce s velkým objemem dat a chcete být součástí špičkového mezinárodního týmu?
Pak je toto příležitost pro Vás. (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr