BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

.NET Programátor (Ostrava)

35000 - 50000, Ostrava
Baví tě programovat v .NETu? Chceš mít možnost se podílet na vývoji a uplatnit své nápady? Chceš mít možnost se zdokonalovat a vézt se na vlně aktuálních trendů? A chceš pracovat s nejmodernějšími technologiemi?

Pak hledáme právě TEBE!

Je nám jedno jestli jsi absolvent čerstvě po škole nebo dokonce ještě studuješ. Pracovní dobu přizpůsobíme tvým možnostem. A pokud jsi senior s lety praxe, tak poručíme větru dešti dle tvých požadavků a zkušeností.

Náplň práce
Kupodivu u nás budeš programovat v .NETu ;)

Požadujeme
Potřebujeme nadšence, kteří nám pomůžou vyvíjet náš interní systém. Někoho, kdo bude mít dostatek nových nápadů a bude schopen je konzultovat i s kolegy z ostatních týmů a zároveň bude schopen pracovat i samostatně. Také uvítáme, pokud se domluvíš anglicky.

Nabízíme
V první řadě na „našich“ lidech pracujeme, snažíme se využívat jejich potenciál, a tak můžeme nabídnout širokou paletu vynikajících školení nejen na .NET.

Tvoji práci ohodnotíme tak, abys byl vždy spokojen, samozřejmě v návaznosti na tvé zkušenosti a výsledky, průměrně se u nás nástupní ohodnocení pohybuje od 35000 do 50000.

Pokud budeš šikovný, tak u nás v koutě určitě sedět nezůstaneš.

Vždy je u nás co jíst a pít a vždy dbáme na tvůj důkladný odpočinek a zdraví.

Kontakt:
Petra Bobková
+420 773 499 492
p.bobkova@bartonconsulting.cz

V případě vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu. Následně Vás budeme kontaktovat.

Zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních dat společností BARTON Consulting s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání ve smyslu zákona č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do jeho odvolání písemnou formou.