BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : IT a projektový management

Project manager

70 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost poskytující IT služby pro finanční sektor, hledáme Projektového managera, který bude zodpovědný za projekty v bankách, v rámci celé Evropy.
Kandidát bude zodpovědný za řízení celého cyklu doručování projektů od zahájení, plánování až po monitorování, reporting a poskytování post-live podpory.


(více...)

Scrum Master

75.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní finanční společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Scrum Master... (více...)

Delivery Lead / Manager

40 000 - 55 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní SW společnost, která dodává řešení na klíč pro své klienty, hledáme kandidáta na pozici Delivery Lead / Managera, který bude úzce spolupracovat s Projektovým managerem a pomáhat při plánování, odhadech a optimalizaci průběhu svěřených projektů. (více...)

Project manager - banky (Praha nebo Vídeň)

90 000 - 130 000,- Kč, Praha
Přední společnost poskytující služby na evropské úrovni, zaměstnává více jak 10.000 lidí a koordinuje aktivity v 9 zemích je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost poskytuje služby zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), Back Office, Middle Office, Real Estate, Security a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho nadstandartních benefitů (např. 5 týdnů dovolené + 10 Sickdays)
Můžete se podílet na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí.
Stanete se součástí týmu ve firmě, která je dynamická a má stabilní postavení na evropském trhu. (více...)

70 000 - 80 000,- Kč, Praha
(více...)

Project Manager Senior

60 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme kolegu na pozici Senior Project Managera, který bude zodpovědný za řízení svěřených projektů. (více...)

Junior /Senior Project Manager - Embedded SW

60.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost zaměřenou na vývoj SW a HW pro prestižní světové výrobce hledáme kandidáty na pozici Project Manager se znalostí anglického jazyka...

(více...)

Vedoucí vývoje SW

60.000 – 100.000 Kč , Praha
Chcete se zúčastnit zajímavého projektu výměny core systému významné české stabilní společnosti? Hledáme kandidáty na dlouhodobý projekt, po jehož ukončení vaše práce nekončí. Budeme Vás potřebovat pro vedení vývoje a správy mnoha dalších aplikací.
Vedoucí vývoje bude zodpovědný za vývoj nového core systému, dále za vývoj a podporu dalších 11 aplikací společnosti, datové analýzy a otestování.
....
(více...)

Scrum Master - nové vývojové centrum v Praze

65.000 - 75.000 Kč, Praha
Do nově otevíraného pražského vývojového centra zahraniční SW společnosti hledáme uchazeče na pozici Scrum Master. Naším klientem je úspěšná irská společnost vyvíjející webová a mobilní SW řešení .... (více...)

Manažer oddělení inovací – elektrotechnika

60.000 - 75.000 Kč, 4 dny v týdnu Mladá Boleslav
Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost zaměřenou na vývoj SW a HW pro prestižní světové výrobce, hledáme kandidáty na pozici Manažera oddělení vývoje nových funkcionalit pro oblast automobilového sektoru se znalostí německého nebo anglického jazyka. Výkon práce je 4 dny v týdnu v Mladé Boleslavi, 1 den v týdnu možno pracovat v pražské kanceláři nebo doma.... (více...)

Produktový specialista se zaměřením na dispečerské řešení

30000 - 50000, Praha
Produktového specialistu se zaměřením na dispečerské řešení hledáme pro našeho klienta, který vyvíjí produkty a systémy, které zajišťují integrovanou komunikaci (hlasovou, textovou apod.) a dispečerské řízení. Systémy jsou určeny převážně pro korporátní zákazníky (např. z oblasti dopravy, energetiky, bezpečnosti) a pro složky krizového řízení. (více...)

Projekt manager /Account manager

40 000 - 50 000, Praha
Pro našeho klienta, malou českou společnost, která se specializuje na zajímavé projekty v oblasti internetu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projekt managera / Account managera pro projekt Rondo.cz. (více...)

SW Development Lead

, Praha
Our client, a prestigious international financial institution, is looking for candidates for position of SW Development Lead, who will be primarily responsible for management of sizeable team of developers and testers.... (více...)