BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Konzultace a správa systémů

Administrátor specializující se na monitoring

60.000 – 100.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme nového kolegu, systémového administrátora se znalostí jak OS MS Windows tak částečně Linuxu, který se specializuje na oblast monitoringu. Vhodný kandidát by měl mít již dostatek zkušeností s monitoringem a chuť posunout se do role konzultanta na projektech pro klienty... (více...)

Medior/Senior Linux Administrator - EMEA - Opportunity to travel abroad

50.000 – 70.000 Kč , Praha
We are looking for an experienced Linux Administrator with responsibility for EMEA region... (více...)

Networking Specialist

40.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, hledáme novou posilu, která bude zodpovědná za konektivitu infrastruktury, správu všech síťových řešení jako jsou routery, switche, firewally a související HW & SW... (více...)

Aplikační Administrátor – Junior BI specialista

35 000 - 60 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, dynamickou finanční společnost, hledáme kandidáta, který má alespoň základní zkušenosti s aplikační podporou a zájem o oblast BI na pozici Aplikační Administrátor – Junior BI specialista. (více...)

Správce aplikací – MS Windows, Oracle

35.000 - 40.000 , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici aplikačního specialisty se znalostí MS Windows Serveru, Linuxu a Oracle. Rádi zaučíme i čerstvé absolventy VŠ.

(více...)

Aplikační specialista

35.000 - 55.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou bankovní instituci, hledáme aplikačního administrátora, který by se rád podílel na dalším rozvoji a správě elektronického bankovního systému. Předchozí praxe administrátora výhodou, není však podmínkou, šikovní absolventi VŠ oboru informatika jsou taktéž vítáni. Ohodnocení bude pak záviset na předchozí praxi... (více...)

1st level IT Engineer - monitoring - plynulá AJ

okolo 30.000 Kč, Praha
Naším klientem je mezinárodní finanční instituce, která má v ČR regionální IT organizaci. Pro tuto společnost nyní hledáme vhodného kandidáta do oddělení MCR (Master Control Room). (více...)

Senior Consutant informační bezpečnosti - zástupce manažera

70.000-80.000 Kč, Praha
Chcete se posunout do role zástupce vedoucího menšího a přátelského SOC oddělení? Stát se klíčovým hráčem v týmu?
Pro prestižní českou IT společnost hledáme zkušeného specialistu na Informační Bezpečnost. Pozice je součástí bezpečnostně technického týmu a hlavní náplní práce je vedení malé skupiny specialistů, a to jak na nových projektech, tak v případě kybernetického incidentu u stávajících zákazníků, případně se účastnit bezpečnostní a technické prezentace a konzultace pro potenciální klienty.
(více...)

Specialista databázové a aplikační podpory

50 000 - 60 000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní zahraniční finanční instituci, hledáme Administrátora databázové a aplikační podpory, který bude zodpovědný za provoz a správu aplikací a za instalaci a konfiguraci a nastavení nových databází. (více...)

ICT Security Specialist - Junior i Senior

40.000 - 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční skupinu, hledáme odborníky na oblast bezpečnosti. Máme otevřeno více security pozic, jak pro juniory s krátkou praxí v oboru, tak pro zkušené odborníky na IT bezpečnost. (více...)

DevOps junior/ Senior

40 000 - 80 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, menší, úspěšnou, vývojářskou společnost, hledáme juniorní kandidáty, kteří již mají zkušenosti v IT, ideálně jako Administrátoři a mají zájem o svůj další rozvoj v oblasti DevOps metod.
(více...)

Junior/ Senior MS Consultant

40.000-60.000Kč, Praha
Pro našeho klienta, významného systémového integrátora, hledáme odborníka na pozici Systémového inženýra se znalostí OS MS Windows, který bude primárně zodpovědný za komunikaci se zákazníkem, technickou analýzu, návrh licencování. (více...)

Juniorní Aplikační Správce – Specialista JIRA / Confluence

35.000 - 65.000 , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici aplikačního specialisty se znalostí Linuxu. Rádi zaučíme i čerstvé absolventy VŠ.

(více...)

MS SQL Administrátor

50.000 - 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, zahraniční finanční společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici MS SQL Administrátora, který bude zodpovědný za bezproblémový chod databází a operačních systémů Windows. (více...)

Linux administrátor

50.000 - 55.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní finanční instituci, hledáme zkušené uchazeče na pozici Linux administrátor. (více...)

Integrační analytik/programátor

55 000 - 60 000,- Kč, Praha
Do vývojového centra významné české technologické společnosti hledáme dva kandidáty na pozici integračního analytika a integračního vývojáře, pro konfiguraci integrační platformy. Pozice je vhodná i pro kandidáty s kratší praxí na integračních projektech.... (více...)

Security Specialista - CISCO

55.000 - 65.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici Security Specialista. Kandidát bude pomáhat klientům odhalovat slabá místa v zabezpečení IT a spolu s nimi hledat nejlepší řešení informační bezpečnosti.... (více...)

Junior Security Specialist - vhodné pro absolventy

30.000 - 45.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Junior IT Security Specialist. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ... (více...)

Network Security Engineer

50.000-80.000 Kč dle seniority, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Network Security Engineer.….. (více...)

IT Security Specialist

50.000-80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici IT Security Specialist, který bude primárně zodpovědný za analýzy a testování informační bezpečnosti a informačních rizik v souladu se ISMS / ISO 27001.….. (více...)

DevOps Specialista - i pro absolventy

30 000 - 55 000,-, Praha
Pro našeho klienta, úspěšnou, stabilní českou společnost, která nabízí svá řešení v rámci celé evropy i asie, hledáme vhodného kandidáta na pozici DevOps Specialisty, který rozšíří tým vyvíjející komplexní dispečerská řešení pro oblast dopravy, energetiky a bezpečnosti. Vývoj probíhá agilně. (více...)

IT Security Expert CEE

90.000-130.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme zkušené kandidáty na pozici IT Security Expert CEE. Kandidát bude zodpovědný za IT bezpečnost jak v rámci ČR, tak za zastřešení IT bezpečnosti v CEE regionu... (více...)

CRM Specialista (SalesForce)

50 000 - 55 000,- Kč, Praha
Pro našeho významného klienta, úspěšnou stabilní nadnárodní společnost z bankovní a finanční sféry, hledáme vhodné kandidáty na pozici SalesForce Specialista, který bude zodpovědný za administraci tohoto CRM a také bude aktivně zapojen do všech fází vývoje nových funkcionalit od analýzy, sběru požadavků na design, dokumentaci, testování až po implementace změn Systému. (více...)

Junior Networking Specialista

30.000 - 50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, který vyvíjí produkty a systémy, které zajišťují integrovanou komunikaci (hlasovou, textovou apod.) a dispečerské řízení, hledáme Juniory na pozici Networking Specialista. Systémy jsou určeny převážně pro korporátní zákazníky (např. z oblasti dopravy, energetiky, bezpečnosti) a pro složky krizového řízení... (více...)

Product Manager / Product Owner

60.000 - 90.000 Kč, Praha
Do pražského vývojového centra zahraniční společnosti hledáme uchazeče na pozici Product Owner. Naším klientem je společnost vyvíjející nejnovější online produkty (Web/ Mobile/ Tablet) pro interní potřeby. Nabízíme jedinečnou možnost stát se významným členem týmu, udávat směr mladým positivně smýšlejícím programátorům a podílet se tak nemalou měrou na dalším rozvoji vývojového centra. Společnost sídlí v centru Prahy v bezprostřední blízkosti metra... (více...)

Linux/Unix Administrátor

70.000-90.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Senior Linux/Unix Administrátor.….. (více...)

Senior Security Analyst

60.000 - 90.000, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou nadnárodní finanční společnost, hledáme vynikajícího kandidáta na pozici Senior Security Analyst. Kandidát bude zodpovědný za bezpečnostní operace, za design a za odhalování a předcházení konkrétních hrozeb a útoků. (více...)

MS Consultant

50.000 - 75.000,-Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou českou IT společnost, která již více jak 25 let vytváří pro své klienty komplexní business řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici MS Consultant.

Budete pracovat mezi špičkovými odborníky, v krásném prostředí s přátelskou firemní kulturou. Máte možnoste se připojit ke společnosti, kterou nesvazují korporátní pravidla a cení si odvedené práce. (více...)

DevOps Administrator se znalostí RedHat

55.000-90.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici DevOps Administrátor, který bude primárně zodpovědný za nasazování, správu a monitoring nově vyvinutých aplikací.….. (více...)

Incident Management Specialist

40.000 – 50.000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost zajišťující technickou podporu a softwarový vývoj pro zahraniční finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Incident Management Specialist, který bude zodpovědný za uplatňování procesu řízení životního cyklu incidentů.
(více...)

IT podpora bankovního oddělení se znalostí VBA

30.000 – 40.000 Kč, Praha
Přední společnost poskytující služby na evropské úrovni, zaměstnává více jak 10.000 lidí a koordinuje aktivity v 9 zemích je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost poskytuje služby zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), Back Office, Middle Office, Real Estate, Security a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho nadstandartních benefitů (např. 5 týdnů dovolené + 10 Sickdays)
Stanete se součástí týmu ve firmě, která je dynamická a má stabilní postavení na evropském trhu. (více...)

Projektant řešení informační bezpečnosti - MS Windows

45.000 - 47.000 , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici projektant řešení informační bezpečnosti - MS Windows. Kandidát bude zodpovědný za návrh řešení informační bezpečnosti pro klienty, týkající se zejména bezpečné implementace aplikací a jejich další správy... (více...)

Administrátor/rka pro WebSecurity (pro absolventy)

30.000 - 40.000, Praha
Jste čerstvý absolvent a hledáte zajímavou práci? Zajímá Vás oblast bezpečnosti webových stránek, webových aplikací a webových služeb? Máte chuť se v této oblasti dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás! (více...)

IAM Novell/NetIQ Engineer

60.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní globální centrum IT služeb pro renomovanou finanční skupinu, hledáme zkušeného IAM Novell/NetIQ Engineera pro řešení oblasti Identity a Access Managementu. (více...)

System Engineer - MS Windows

35.000 - 60.000 CZK, Prague
As a key member of the IT team, you will play an important role by administration of Windows servers in corporate environment of multinational company placed both in global datacentre and locally, providing continuous monitoring, troubleshouting, first and second level maintenance of the various servers, networks and workstations. As well the close cooperation with IT application development is expected... (více...)

Aplikační inženýr s programováním

40000-50000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou českou vývojářskou společnost, hledáme kandidáty na pozici Aplikační inženýr, se znalostí programování - vývoj nasazování a správa aplikací. Pozice jsou otevřeny 2 - jak pro specialisty na OS MS Windows tak pro aplikační specialisty na OS Unix/Linux. (více...)

SAP Konzultant - MM modul

50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční společnost s výborným pracovním prostředím a přátelskou firemní kulturou, hledáme Konzultanta SAP pro MM a SD modul, který bude odpovědný za údržbu a provoz systému v rámci poboček střední a východní Evropy. (více...)

Senior Linux Administrátor

45.000-60.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Senior Linux Administrátor, který bude primárně zodpovědný za správu operačního systému Unix/Linux.….. (více...)

SW configuration Manager

80.000-90.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici SW configuration Manager, který bude primárně zodpovědný za správu a konfiguraci verzovacích nástrojů, release a integraci nově vyvinutých aplikací.….. (více...)

zLinux, WebSphere and Apache Administrator

70.000 - 90.000 Kč, Praha
Our client is prestigious financial institution. We are looking for suitable candidates for position of WebSphere and Apache Administrator for Infrastructure & Operations department..... (více...)

IT Security Specialist

30.000-60.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici IT Security Specialist, který bude primárně zodpovědný za analýzy a testování informační bezpečnosti a informačních rizik v souladu se ISMS / ISO 27001.….. (více...)

Forenzní analytik - IT Security - Computer Emergency Response Team

45.000-80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme 2 uchazeče na pozici Forenzní analytik - IT Security, do oddělení Computer Emergency Response Teamu. Kandidát bude primárně zodpovědný za analýzy a testování informační bezpečnosti, informačních rizik a dále vyšetřování Malware a dalších bezpečnostních incidentů. Je zde prostor jak pro juniorního tak pro seniorního kandidáta.….. (více...)

Oracle Database Administrator

60000, Praha
Pro našeho významného klienta hledáme Oracle Database Administratora. (více...)

Linux Administrátor

40.000 - 50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dodavatele softwarových řešení a IT služeb, hledáme uchazeče na pozici administrátora serverů a sítí. Je to ideální příležitost pro nadšence do unixových a síťových technologií.. (více...)

Technical Support Manager

50 000 - 60 000 Kč, Praha
Do vývojového centra zahraniční SW společnosti hledáme Technical Support Managera, který povede tým technické podpory v pražské kanceláři. Naším klientem je úspěšná irská společnost vyvíjející webová a mobilní SW řešení pro více než tisícovku mezinárodních klientů. Nabízíme jedinečnou možnost podílet se na budování a dalším rozvoji pražského vývojového centra. (více...)

Junior/Medior aplikační administrátor

, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Junior/Medior Aplikační administrátor, který bude primárně zodpovědný za provoz aplikací na různých platformách převážně Java a .NET... (více...)

SAP Konzultant - HCM modul

65.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou finanční společnost s výborným pracovním prostředím a přátelskou firemní kulturou, hledáme Konzultanta SAP pro HCM modul, který bude odpovědný za údržbu a provoz systému v rámci poboček střední a východní Evropy. (více...)

Aplikační inženýr

40000-50000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou českou vývojářskou společnost, hledáme kandidáty na pozici Aplikační inženýr, se znalostí aplikačních serverů a konfigurace, nasazování a správy aplikací. Pozice jsou otevřeny 2 - jak pro specialisty na OS MS Windows tak pro aplikační specialisty na OS Unix/Solaris. (více...)

IT specialista - MS Windows

35 000 - 40 000 Kč, Praha
Pro našeho klienta – servisní společnost poskytující IT podporu reklamním agenturám - hledáme IT specialistu
Buďte součástí skvělého, menšího týmu lidí, který má starosti správu i podporu.
(více...)

Junior IT Technik

22 000 - 28 000, Praha
Pro našeho klienta, menší českou společnost poskytující IT outsourcingové služby velkým nadnárodním společnostem, hledáme IT technika, kterého si sami zaučí na administrátora Windows systémů. (více...)

Aplikační specialista JBoss, Linux - na testování clearingové platformy

50.000-70.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Aplikační specialista JBoss, Linux - na testování clearingové platformy Eurex (C7), který bude primárně zodpovědný za technické testy zaměřené na instalaci, dostupnost, výkonnost systému,.... (více...)

Junior/Senior Network specialista

30.000-70.000 Kč dle seniority, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici Junior nebo Senior Network Engineer. Kandidát bude primárně zodpovědný za správu, monitoring a řešení incidentů v oblasti sítí a datového centra a dále za programování nástrojů na automatizaci.….. (více...)

DEPLOYMENT MANAGER - Německo/ČR

70000 - 80000 Kč, Praha, Německo
Pro našeho klienta, prestižní softwarovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Deployment Manager, který bude zodpovědný za nasazení rozsáhlé webové aplikace na cloudové servery u klienta v Německu. U tohoto dlouhodobého projektu se očekává, že kandidát stráví zhruba 50% pobytu v zahraničí, střídavě s pobytem v ČR... (více...)

IT Security Teamleader

60.000-80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme zkušené kandidáty na pozici IT Security Teamleader. Kandidát bude zodpovědný za IT bezpečnost jak v rámci ČR, tak za věcné zastřešení IT bezpečnosti v CEE regionu... (více...)

Administrátor databází Oracle a MS SQL

40.000 – 60.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou konzultační a technologickou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrátora databází Oracle i MS SQL. (více...)

IT konzultant - technická podpora SAPu

35.000 - 45.000, Praha
Pro našeho klienta, který je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti ICT a významný systémový integrátor na českém trhu, hledáme do oddělení plánování a reportingu nového kolegu na pozici IT konzultanta pro technickou podporu SAPu. (více...)

Administrátor Oracle databází

35.000 - 60.000, Praha
Pro našeho klienta, významnou zahraniční finanční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrátora Oracle databází (junior - senior). (více...)

Vedoucí týmu administrátorů (Linux/Unix)

Praha , 60.000 -80.000 Kč
Pro našeho klienta, dynamickou nadnárodní obchodní společnost s neformálním pracovním prostředím a přátelskou firemní kulturou, hledáme kandidáta na pozici vedoucího týmu administrátorů... (více...)

Aplikační specialista – UNIX/Oracle (i pro VŠ absolventy s praxí)

30.000 - 45.000 Kč, Praha
Máte rádi nové výzvy a nové projekty? Využijte příležitosti stát se členem nově budovaného bankovního týmu správců aplikací a aplikačních analytiků. (více...)