BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

IT Business Analytik

50.000-80.000, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní bankovní společnost, hledáme zkušené IT Business Analytiky, kteří se budou podílet na projektech vývoje bankovních informačních systémů a aplikací... (více...)

Senior Tester

60 000-65 000, Praha
Pro významnou softwarovou společnost, která dodává informační technologie, hledáme do týmu zkušeného testera, který bude koordinovat tým. (více...)

DevOps Administrator

70.000-100.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní technologickou společnost, hledáme uchazeče na pozici DevOps engineer, který bude primárně zodpovědný za nasazování, správu a monitoring nově vyvinutých aplikací.….. (více...)

Junior obchodník - akvizice

30000, Praha
SŠ,VŠ, AJ absolvent, zájem o obchod, aktivní sales (více...)

Account Manager

, Praha
Pro našeho klienta, obchodní společnost působící v oblasti FMCG se sídlem v Praze – Zličín, hledáme vhodné kandidáty do nově vznikajícího týmu na pozici Account Manager pro region Praha. (více...)

Juniorní projektový manager - odd. infrastruktury

40 000 - 55 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní technologickou instituci, hledáme juniorní projektové manažery nebo projektové koordinátory se znalostí síťové infrastruktury OS MS Windows nebo Linux. Jde o skvělou příležitost pro administrátora, který již vedl menší projekty migrací, nebo koordinoval implementaci středních nebo větších korporátních IS a má předpoklady plnit roli projektového manažera.... (více...)

Finanční manažer/controller

80000, Praha
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti energetického strojírenství a služeb, hledáme vhodné klienty na pozici Finanční manažer/Controller. (více...)

Klientský pracovník bankovních služeb

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Klientský pracovník bankovních služeb na pobočku na Praze 1.
(více...)

Specialista AML

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista AML na centrálu společnosti.

(více...)

Specialista platebního styku

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista platebního styku - Senior, do centrály společnosti. (více...)

Logistik

35000, Jažlovice
Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Logistik do týmu v Jažlovicích nebo v Divišově. (více...)

JavaScript developer

40.000 – 80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, významnou úspěšnou českou společnost, která v současné době působí i v dalších středoevropských zemích, hledáme kandidáty na pozici JavaScript developer se zkušenostmi s navrhováním a testováním uživatelského rozhraní větších webů. Je zde prostor jak pro šikovné absolventy VŠ kteří budou zaučení, stejně tak máme dost práce pro zkušené seniory, kteří budou náležitě odměněni.... (více...)

Development Manager - digital products

90.000 - 120.000 CZK, Prague
For an international company, we are looking for suitable candidates for the Development Manager role. He should be a great LEADER with ability to build a high performing Digital Development department...

(více...)

Development Manager - digital products

90.000 - 120.000 CZK, Prague
For an international company, we are looking for suitable candidates for the Development Manager role. He should be a great LEADER with ability to build a high performing Digital Development department...

(více...)

Scrum Master

80.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Scrum Master... (více...)

Test Analytik

40.000 - 65.000 Kč, Praha
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Test analytik, který bude zodpovědný za přípravu celkové testovací strategie. (více...)

Specialista aplikační podpory

60 000 - 65 000,- , Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici Specialista aplikační podpory, který bude administrovat aplikace v MS prostředí v kombinaci s Oracle... (více...)

Tým lídr techniků/administrátorů

65.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici Tým lídr techniků/administrátorů.

(více...)

Aplikační technický analytik - Senior

, Praha
Přední společnost poskytující služby na evropské úrovni, zaměstnává více jak 10.000 lidí a koordinuje aktivity v 9 zemích je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost poskytuje služby zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), Back Office, Middle Office, Real Estate, Security a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho nadstandartních benefitů (např. 5 týdnů dovolené + 10 Sickdays)
Můžete se podílet na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí.
Stanete se součástí týmu ve firmě, která je dynamická a má stabilní postavení na evropském trhu. (více...)

Quality Control Specialist

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality Control Specialist. (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr