BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

Junior Právník

40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní finanční instituci, hledáme vhodného kandidáta do oddělení podpory obchodu, který zastřeší právní záležitosti. (více...)

Specialista zákaznického servisu - 6 hodin denně

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme velmi komunikativního kandidáta na pozici Specialisty zákaznického servisu, který může využít zkráceného pracovního uvazku na 6 hodin denně. (více...)

Asistentka oddělení forenzních služeb

30.000 - 32.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidáta/ku na pozici Asistent/ky oddělení forenzních služeb. (více...)

T-SQL Developer

70 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou evropskou finanční skupinu, zaměřenou na obchodování s cennými papíry, operacemi na kapitálovém trhu, poradenství při fúzích a akvizicích, správu finančních aktiv, poradenství a ekonomické analýzy hledáme MS SQL Developera se znalostí C#, který se bude podílet na vývoji Core systému společnosti. (více...)

Specialista implementace rezervačních systémů

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, předního světového poskytovatele on-line cestovních služeb, hledáme zkušeného kandidáta, který bude vést implementaci on-line rezervačních systémů u klientů v cestovním ruchu. (více...)

Team Leader vývoje SW - Java

, Praha
Pro našeho klienta, unikátní českou společnost, která nyní působí i na zahraničních trzích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Team Leader vývoje SW, který bude zastřešovat převážně vývojáře v JAVA... (více...)

Vývojář grafického rozhraní

45.000 - 60.000 Kč, Mladá Boleslav
Máte zkušenosti s vývojem grafického rozhraní a UX designem? Zajímají Vás automobily a hledáte práci na zajímavých projektech? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!..
(více...)

Front-end developer

50.000 - 60.000 Kč, Praha
Máte zkušenosti s vývojem front-endu u moderních responzivních webů? Nebráníte se vývoji v C#? Zajímají Vás automobily a hledáte práci na zajímavých projektech? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!
(více...)

PHP Programátor

35.000 - 40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dodavatele softwarových řešení a IT služeb, hledáme uchazeče na pozici PHP programátora. (více...)

Software Tester

60000, Praha
Pro našeho klienta hledáme specializované SW testery do vývojového centra v Praze, kteří by pomohli posunout technologii a funkčnost obchodních systémů klienta. (více...)

Project manager

70 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost poskytující IT služby pro finanční sektor, hledáme Projektového managera, který bude zodpovědný za projekty v bankách, v rámci celé Evropy.
Kandidát bude zodpovědný za řízení celého cyklu doručování projektů od zahájení, plánování až po monitorování, reporting a poskytování post-live podpory.


(více...)

Business Anlytik / Aplikační podpora - zahraniční platby

40 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, společnost poskytující ITC služby pro finanční sektor, hledáme kandidáta/tku na pozici Business Analytika / Aplikační podporu do oddělení Aplikací pro zahraniční platby.
(více...)

Solution Architect - digitalizace a nové produkty

80 000 - 120 000,- , Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici Solution Architect, který bude pracovat na projektech souvisejících s digitalizací a zaváděním nových produktů. (více...)

IT / Datový analytik

40 000 - 50 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní, finanční společnost, hledáme novou posilu do týmu vývoje systémů.
Baví Vás práce s novými technologiemi? Chcete se po stránce IT analýzy a dat podílet na vývoji webových a mobilních aplikací?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS ! (více...)

BI Analytik (junior a senior)

35 000 - 70 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní, finanční společnost, hledáme nové kolegy do BI týmu.

Baví Vás tvorba BI analýz a návrh BI řešení?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS !
Hledáme jednoho juniorního kandidáta, který má znalost SQL a zájem o BI oblast a jednoho zkušeného BI analytika. (více...)

Solution Architect

70 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho významného klienta, úspěšnou stabilní nadnárodní společnost z bankovní a finanční sféry, hledáme vhodné kandidáty na důležitou pozici Solution Architekta, který bude chápat obchodní potřeby společnosti a v souladu s nimi bude navrhovat vhodná řešení pro jejich realizaci, tak aby korespondovaly se stávajícími IT systémy společnosti a byli v souladu se stanovenou architekturou. (více...)

Scrum Master

75.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní finanční společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Scrum Master... (více...)

Software Tester - Python

, Praha
Náš klient pro realizaci svého nového systému Collateral Management Services, hledá posily do testovacího týmu. (více...)

Lead Analyst - Functional Analyst

80 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní technologickou společnost, hledáme kandidáta na pozici Lead Analyst - Functional Analyst, který bude součástí BI data service týmu a bude zodpovědný za design a dodávku řešení v oblasti dat.

Máte znalost Business Intelligence principů, včetně sběru, čištění a profilování dat, datového modelování, ETL, datových skladů a reportingu?
Dokážete business požadavky "otisknout" do technického řešení?
Pak hledáme právě Vás! (více...)

Administrátor specializující se na monitoring

60.000 – 100.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme nového kolegu, systémového administrátora se znalostí jak OS MS Windows tak částečně Linuxu, který se specializuje na oblast monitoringu. Vhodný kandidát by měl mít již dostatek zkušeností s monitoringem a chuť posunout se do role konzultanta na projektech pro klienty... (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr