BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

Správce aplikací

40.000 - 60.000 , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici aplikačního specialisty se znalostí buď Linuxu nebo MS Windows Serverů.

(více...)

Junior Java J2EE Developer/ Medior Java J2EE Developer

40.000 - 65.000 Kč, Praha
Pro špičkovou technologickou mezinárodní společnost hledáme šikovné ambiciozní talenty pro programování v Javě. (více...)

ABAP Vývojář

70 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní IT poradenskou společnost se zaměřením na inovativní korporátní CRM řešení a služby, založené na platformách SAP, hledáme ABAP vývojáře se zkušenostmí s WebUI nebo chutí s WebUI pracovat.
Budete se účastnit zajímavých domácích i zahraničních projektech pro nadnárodní korporace, pracovat v mezinárodním týmu. (více...)

JavaScript developer

40.000 – 80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, významnou úspěšnou českou společnost, která v současné době působí i v dalších středoevropských zemích, hledáme kandidáty na pozici JavaScript developer se zkušenostmi s navrhováním a testováním uživatelského rozhraní větších webů. Je zde prostor jak pro šikovné absolventy VŠ kteří budou zaučení, stejně tak máme dost práce pro zkušené seniory, kteří budou náležitě odměněni.... (více...)

Produktový manažer - elektro prototypy

50 000 - 75 000,-, Praha
Pro našeho klienta, stabilní německou společnost, která vyvíjí elektrické a elektronické systémy do automobilů, hledáme kandidáta na pozici Projektového Manažera / Produktového Manažera, který bude vést pro významné automobilky projekty zaměřené na vývoj elektronických součástek. (více...)

Senior C# Programátor - SW Engineer (.NET)

45.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní IT společnost, hledáme zkušené programátory / SW Engineery pro vývoj software a komplexních informačních systémů v .NET prostředí. (více...)

Programátor C++ / SW Engineer

40.000 - 75.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční softwarovou společnost, hledáme zkušené programátory / SW Engineery pro vývoj nové verze informačního systému v jazyce C++ na MS platformě.

(více...)

Business Analytik - Finance

50 000 - 65 000,- , Praha
Pro našeho klienta, menší českou společnost, která je zaměřená na tvorbu unikátních řešení v oblasti investičního bankovnictví pro významné české i zahraniční klienty, hledáme kandidáty na pozici Busines Analytika, který bude analyzovat požadavky na úpravy či změny funcionality produktu. Požadavky budete realizovat, spolupodílet se na testování a komunikovat s vývojem a samozřejmě i s klienty. (více...)

Tester/Quality Engineer

35.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní IT společnost, hledáme uchazeče na pozici Quality Engineer/ Tester (více...)

Linux - consultant pro optimalizaci

50.000 - 70.000, Praha
Pro našeho klienta, významnou českou IT společnost, která se zabývá vývojem a správou IS, převážně se zaměřením na IT bezpečnost, hledáme Linux administrátory, které již neuspokojuje každodenní rutina.
Hledáte pozici, v níž se budete moci rozvíjet, podílet se na různorodých projektech, dělat konsultace klientům, optimalizovat a zautomatizovat jejich správu infrastruktury? Pak je tato pozice právě pro Vás.... (více...)

Security Specialista - Check Point

55.000 - 75.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici Security Specialista. Kandidát bude pomáhat klientům odhalovat slabá místa v zabezpečení IT a spolu s nimi hledat nejlepší řešení informační bezpečnosti.... (více...)

Projektový manažer - komunikace v automobilech

50 000 - 75 000,-, Praha nebo Mladá Boleslav
Pro našeho klienta, stabilní německou společnost, která vyvíjí elektrické a elektronické systémy do automobilů, hledáme kandidáta na pozici Projektového Manažera, který bude vést pro významné automobilky projekty zaměřené na implementaci komunikace aut mezi sebou a svým okolím. (více...)

Project Manager

60 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme kolegu na pozici Project Managera, který bude zodpovědný za řízení svěřených projektů, hlavně z oblasti SW vývoje, implementace a systémové integrace. (více...)

Senior IT Business Analyst

70 000 - 85 000,- Kč, Praha
Chcete být součástí stabilní, mezinárodní společnosti se silnou tradicí?

Máte zkušenost s IT Business analýzou, silné logické myšlení, zkušenost s projektovým řízením a nebráníte se převzít zodpovědnost za technologická řešení i lidské zdroje?

Pak hledáme právě Vás!
Staňte se Senior IT Business Analytikem pro našeho klienta! (více...)

Administrátor specializující se na monitoring

60.000 – 100.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme nového kolegu, systémového administrátora se znalostí jak OS MS Windows tak částečně Linuxu, který se specializuje na oblast monitoringu. Vhodný kandidát by měl mít již dostatek zkušeností s monitoringem a chuť posunout se do role konzultanta na projektech pro klienty... (více...)

Junior Tester (možnost zkráceného úvazku)

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Tester (možnost zkráceného úvazku) (více...)

Asistentka jednatele s němčinou - zkrácený úvazek

50.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná vývojářská společnost působící v oblasti automotive, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky jednatele s plynulou němčinou a pokročilou angličtinou. (více...)

UI / UX Designer

, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou českou IT společnost, která zaměstnává více jak 500 lidí, hledáme zkušené a talentované UI / UX Designery pro tvorbu úžasných user experiences pro zákazníky z finančnictví a pojišťovnictví... (více...)

Windows administrátor

60.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, menší ale renomovanou bankovní instituci, hledáme Windows administrátora, který by se rád podílel správě a dalším rozvoji bankovní infrastruktury... (více...)

IT Security Specialist

50.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, úspěšnou poradenskou společnost specializující se na ICT security řešení, hledáme uchazeče na pozici IT Security Specialist. Kandidát bude primárně zodpovědný za vyhotovování technického návrhu řešení informační bezpečnosti a koordinaci jeho realizace u klienta. (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr