BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

Specialista daňové agendy

30.000 - 45.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná pojišťovací instituce, která nyní hledá nového kolegu do finančního oddělení, který bude mít na starosti část daňové agendy společnosti. (více...)

Recepční/Asistentka Showroomu

25.000 - 28.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme zkušenou kandidátku na pozici Recepční/Asistentky showroomu. (více...)

Business Analytik - Finance

50 000 - 65 000,- , Praha
Pro našeho klienta, menší českou společnost, která je zaměřená na tvorbu unikátních řešení v oblasti investičního bankovnictví pro významné české i zahraniční klienty, hledáme kandidáty na pozici Busines Analytika, který bude analyzovat požadavky na úpravy či změny funcionality produktu. Požadavky budete realizovat, spolupodílet se na testování a komunikovat s vývojem a samozřejmě i s klienty. (více...)

Project Manager - Finance

60 000 - 80 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, menší českou společnost, která je zaměřená na tvorbu unikátních řešení v oblasti investičního bankovnictví pro významné české i zahraniční klienty, hledáme kandidáty na pozici Project Managera, který má prokazatelnou zkušenost s vedením IT projektů, ideálně v oblasti financí. (více...)

Junior Project Manager

40000 - 50000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, menší českou společnost, která je zaměřená na tvorbu unikátních řešení v oblasti investičního bankovnictví pro významné české i zahraniční klienty, hledáme kandidáty na pozici Junior Project Managera, který má zkušenosti s projektovým managementem a zajímá se o investiční bankovnictví. (více...)

Project Manager Senior

60 000 - 90 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, který poskytuje svým zákazníkům dodávky softwaru a služeb v oboru informačních systémů včetně řízení projektů a poradenství v oblasti strategie rozvoje ICT, hledáme kolegu na pozici Senior Project Managera, který bude zodpovědný za řízení svěřených projektů. (více...)

Vývojář grafického rozhraní

45.000 - 60.000 Kč, Praha
Máte zkušenosti s vývojem grafického rozhraní a UX designem? Zajímají Vás automobily a hledáte práci na zajímavých projektech? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!..
(více...)

Medior/Senior Linux Administrator - EMEA - Opportunity to travel abroad

50.000 – 70.000 Kč , Praha
We are looking for an experienced Linux Administrator with responsibility for EMEA region... (více...)

Marketingový specialista

30.000 - 50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, IT společnost zabývající se kybernetickou bezpečností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingového specialisty. (více...)

BI Consultant - i pro absolventy

40 000 - 65 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici BI Consultanta, který dokáže velmi dobře komunikovat s lidmi, hledat optimální řešení v oblasti BI a není mu cizí tvorba reportů, práce s daty a MS SQL serverem.
(více...)

DevOps Administrator

55.000-80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici DevOps Administrátor, který bude primárně zodpovědný za nasazování, správu a monitoring nově vyvinutých aplikací.….. (více...)

C#/.NET Programátor se znalostí JavaScript

35.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s hlavním vývojovým centrem v Praze, hledáme zkušené i juniorní C# .NET programátory se znalostí Javascriptu. Jedná se o tým vyvíjející SW řešení používané zdravotnickými přístroji zachraňující život v USA i v Evropě... (více...)

C#/.NET Programátor se znalostí JavaScript

35.000 - 70.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s hlavním vývojovým centrem v Praze, hledáme zkušené i juniorní C# .NET programátory se znalostí Javascriptu. Jedná se o tým vyvíjející SW řešení používané zdravotnickými přístroji zachraňující život v USA i v Evropě... (více...)

IT Infrastructure Architect

80.000 - 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí technologickou společnost s mezinárodním přesahem a rozsáhlým IT oddělením, hledáme kandidáta na pozici Infrastructure Architect. Kandidát bude zodpovědný za návrhy infrastrukturních řešení, na interních infrastrukturních projektech....

(více...)

T-SQL Developer

70 000 - 100 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou evropskou finanční skupinu, zaměřenou na obchodování s cennými papíry, operacemi na kapitálovém trhu, poradenství při fúzích a akvizicích, správu finančních aktiv, poradenství a ekonomické analýzy hledáme MS SQL Developera se znalostí C#, který se bude podílet na vývoji Core systému společnosti. (více...)

Product Owner

90.000 - 120.000Kč, Praha
Do pražského vývojového centra zahraniční společnosti hledáme uchazeče na pozici Product Owner. Naším klientem je úspěšná finanční instituce vyvíjející nejnovější SW řešení pro interní potřeby. Nabízíme jedinečnou možnost stát se významným členem SCRUM týmu, udávat směr mladým positivně smýšlejícím programátorům a podílet se tak nemalou měrou na dalším rozvoji pražského vývojového centra. Společnost sídlí v centru Prahy v bezprostřední blízkosti metra.
Nebojíme se novinek, riskovat, ale i chybovat a z chyb se poučit. Proto pracujeme s nejnovějšími technologiemi, realizujeme neotřelé nápady, aby výsledkem byly ty nemodernější aplikace. Pokud i ty se cítíš být průkopníkem, vizionářem, je tato nabídka právě pro tebe.
.... (více...)

Business Analytik

60 000 - 75 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Business Analytika. (více...)

Junior Právník

40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní finanční instituci, hledáme vhodného kandidáta do oddělení podpory obchodu, který zastřeší právní záležitosti. (více...)

Specialista zákaznického servisu - 6 hodin denně

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme velmi komunikativního kandidáta na pozici Specialisty zákaznického servisu, který může využít zkráceného pracovního uvazku na 6 hodin denně. (více...)

Asistentka oddělení forenzních služeb

30.000 - 32.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidáta/ku na pozici Asistent/ky oddělení forenzních služeb. (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr