BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice

C/C++ programátor jádra Linuxu

50.000 - 80.000, Praha nebo České Budějovice
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici programátora jádra Linuxu do oddělení vývoje řídících jednotek. Projekt je z automotive oblasti (IoT)...

(více...)

Business Analytik

60 000 - 75 000,- Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Business Analytika. (více...)

Vedoucí oddělení Business analytiky a optimalizace procesů

60.000 - 100.000,- Kč, Praha
Náš klient – úspěšná, mezinárodní finanční společnost – hledá nového Team Leadera odd. Business analýzy a procesů, který povede malý tým specialistů a bude zodpovědný zejména za oblast funkčních analýz business projektů, optimalizaci procesů a správu dokumentace.
Máte zkušenosti v oblasti správy a optimalizace procesů a analýz na IT/ business projektech a zajímá Vás finanční sféra?
Nabízíme možnost účastnit se zajímavých projektů s aktivním využitím anglického či francouzského jazyka.
(více...)

Front-end developer - Angular

40.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou IT společnost s významným podílem na trhu v ČR, hledáme uchazeče na pozici front-end vývojáře. Uvítáme jak ostříleného seniora, tak juniorní kandidáty, důležitý je zápal pro věc a chuť se dále rozvíjet.... (více...)

Junior Tester (možnost zkráceného úvazku)

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou technologickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Tester (možnost zkráceného úvazku) (více...)

ICT Security Specialist - Junior i Senior

40.000 - 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční skupinu, hledáme odborníky na oblast bezpečnosti. Máme otevřeno více security pozic, jak pro juniory s krátkou praxí v oboru, tak pro zkušené odborníky na IT bezpečnost. (více...)

Senior Security Engineer - compliance

70.000 - 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční skupinu, hledáme seniorního specialistu na oblast bezpečnosti, který bude provádět metodickou a koncepční práci v oblasti bezpečnosti informačních systémů a ochrany dat, tvořit návrhy bezpečnostní politiky a odpovídat za soulad s legislativou regulačních orgánů v CR i EU... (více...)

ICT Security Specialist pro Windows prostředí

50.000 - 80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční skupinu, hledáme odborníky na oblast bezpečnosti. Máme otevřeno více security pozic, jak pro juniory s krátkou praxí v oboru, tak pro zkušené odborníky na IT bezpečnost. (více...)

IT analytik - vývoj SW

40.000 - 65.000 Kč, Praha
Hledáme zkušené IT Analytiky, kteří se budou podílet na vývoji bankovních a finančních informačních systémů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a bohatou nabídku zaměstnaneckých benefitů a možnost odborného i karierního růstu… (více...)

Specialista databázové a aplikační podpory

50 000 - 60 000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, prestižní zahraniční finanční instituci, hledáme Administrátora databázové a aplikační podpory, který bude zodpovědný za provoz a správu aplikací a za instalaci a konfiguraci a nastavení nových databází. (více...)

ICT Security Specialist - Junior i Senior

40.000 - 100.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční skupinu, hledáme odborníky na oblast bezpečnosti. Máme otevřeno více security pozic, jak pro juniory s krátkou praxí v oboru, tak pro zkušené odborníky na IT bezpečnost. (více...)

Junior .NET programátor

30.000 - 40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, menšího dodavatele softwarových řešení, hledáme .NET programátora. (více...)

PHP Programátor

35.000 - 40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dodavatele softwarových řešení a IT služeb, hledáme uchazeče na pozici PHP programátora. (více...)

Linux Administrátor

40.000 - 50.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, dodavatele softwarových řešení a IT služeb, hledáme uchazeče na pozici administrátora serverů a sítí. Je to ideální příležitost pro nadšence do unixových a síťových technologií.. (více...)

Scrum Master

75.000 - 90.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním přesahem, hledáme vhodné uchazeče na pozici Scrum Master... (více...)

DevOps Administrátor se znalostí opensource systémů

60.000-80.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní finanční instituci, hledáme uchazeče na pozici DevOps Administrátor, který bude primárně zodpovědný za nasazování, správu a monitoring nově vyvinutých aplikací, automatizaci,.. (více...)

Vedoucí týmu administrátorů – Linux

90-110.000 Kč na HPP, 8-10.000 MD, Praha
Pro našeho klienta, rychle rostoucí mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici vedoucího týmu administrátorů pro Linuxovou infrastrukturu, který bude zodpovědný za vedení týmu systémové podpory, za stabilitu, výkon a dostupnost aplikací, vedení infrastrukturních projektů a rozvoj týmu. (více...)

Solution Architect - digitalizace a nové produkty

80 000 - 120 000,- , Praha
Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici Solution Architect, který bude pracovat na projektech souvisejících s digitalizací a zaváděním nových produktů. (více...)

Scrummaster - vývojové projekty

Pro našeho klienta, prestižní zahraniční společnost, která se zabývá poskytováním infrastruktury v rámci globálních trhů, hledáme Scrummastera, který se stane součástí divize Vývoje pro energetiku. (více...)

SAP SD Support Analyst

80 000 - 100 000 Kč, Praha
Pro významnou nadnárodní společnost zaměřenou na vývoj SW a HW pro prestižní světové výrobce hledáme kandidáta na pozici SAP SD Support Analyst, který bude součástí interního SAP týmu. Čeká Vás velmi zajímavá práce spojená s cestováním po střední a západní Evropě do 25% pracovní doby. (více...)

Pro další aktuálně otevřené pozice
upřesněte, prosím, výběr