BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Ostatní

Specialista marketingové komunikace

dohodou, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní finanční instituce se sídlem v Praze, pro kterou nyní hledáme zkušeného kandidáta na řízení marketingových kampaní a komunikaci značky společnosti. (více...)

Junior Právník

40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní finanční instituci, hledáme vhodného kandidáta do oddělení podpory obchodu, který zastřeší právní záležitosti. (více...)

Specialista zákaznického servisu - 6 hodin denně

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme velmi komunikativního kandidáta na pozici Specialisty zákaznického servisu, který může využít zkráceného pracovního uvazku na 6 hodin denně. (více...)

Asistentka oddělení forenzních služeb

30.000 - 32.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidáta/ku na pozici Asistent/ky oddělení forenzních služeb. (více...)

Specialista implementace rezervačních systémů

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, předního světového poskytovatele on-line cestovních služeb, hledáme zkušeného kandidáta, který bude vést implementaci on-line rezervačních systémů u klientů v cestovním ruchu. (více...)

Sales Support Manager

40.000 - 45.000 Kč, Praha
Naším klientem je společnost zabývající se designem, vývojem a výrobou exklusivních výrobků ze skla (osvětlení, bytových doplňků), která nyní hledá vhodného kandidáta na pozici Sales Support/Project Manager.

(více...)