BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Python Developer, minimálně 50% home-office

50.000 - 90.000 Kč, Praha
Propadl jsi kouzlu jazyka Python? Už jsi nabral pár let praxe a poohlížíš se po změně? Přední nadnárodní společnost, vyvíjející webové aplikace na evropské úrovni, hledá právě VÁS!

Náplň práce
Vývoj automatizovaných testů

Požadujeme
Zájem o Python a alespoň rok praxe
Znalost Gherkin/Cucumber
Výhodou zkušenost s XML, JSON, REST/HTTP, SQL
Znalost Agilních metodik vývoje aplikací (Scrum/Kanban)
Komunikativní znalost angličtiny (v mezinárodním týmu ji budeš používat často)
Vše ostatní se můžeš doučit


Nabízíme
Nyní pracujeme až do konce roku formou 100% home office, v budoucnu je možné kombinovat kancelář s home-office dle tvých preferencí (2-3 dny týdně budou možné)
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (Stravenky, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní bonusy, jazyková školení, firemní akce…)
Zázemí úspěšné zahraniční IT společnosti

Tak neváhej a přijď si s námi popovídat. Uvítáme tě v moderní kanceláři s relaxační zónou – fotbálek, šipky, billiár a přátelský tým čeká na tebe.


Kontakt:
Jitka Panáková
+420 773 263 622
j.panakova@bartonconsulting.cz

V případě vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu. Následně Vás budeme kontaktovat.

Zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních dat společností BARTON Consulting s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání ve smyslu zákona č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do jeho odvolání písemnou formou.