BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Cloud Specialista

50-85.000 Kč , Praha
Pro našeho klienta, renomovanou českou společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a správy podnikových informačních systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici cloud specialista s předchozí administrátorskou praxí a velkým zájmem o cloudová řešení. Pokud máte s cloudovým řešením již několik let praxe, pak budeme moc rádi, pokud nám také pošlete CV. Prostor máme totiž i pro hodně seniorní kandidáty, kteří se chtějí posunout k roli architekta.

Náplň práce
Implementace a později správa cloudového řešení klientů
Spolupráce s dalšími členy projektového týmu na implementaci požadavků u klientů ( s vývojáři, security specialisty, Architekty,.)

Požadujeme
Minimálně 2 roky zkušeností se správou Linux a MS Windows serverů
Znalost skriptování v Bash, PowerShell nebo Python
Znalost SQL dotazů a DB management
Znalost sítí - TCP/IP, Firewalling, Routing, Load balancing,...
Výhodou zkušenost s AZURE a AWS, nebo velký zájem o tuto oblast
Angličtinu na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
Nabízíme
Příležitost pracovat na zajímavých projektech - projekty jsou různého typu, na každém z nich se budeš věnovat jiné oblasti a budeš využívat jiné nástroje, získáš tak komplexní přehled o tom, jak velké firmy přistupují ke cloudovým službám
Benefity - 5 týdnů volna, k tomu další 3 sick days, zaměstnanecké půjčky, slevy u partnerů, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, pracovní stanice nebo notebook pro domácí využití, stravenky, …
Možnost profesního i osobnostního růstu
Účasti na odborných workshopech a školeních na atraktivní téma
Využití interní knihovny vč. možnosti nákupu e-knih
Možnost flexibilní pracovní doby a občasného home office
Kontakt:
Jitka Panáková
+420 773 263 622
j.panakova@bartonconsulting.cz

V případě vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu. Následně Vás budeme kontaktovat.

Zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních dat společností BARTON Consulting s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání ve smyslu zákona č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do jeho odvolání písemnou formou.