BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Finance

Junior Právník

40.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní finanční instituci, hledáme vhodného kandidáta do oddělení podpory obchodu, který zastřeší právní záležitosti. (více...)

Specialista zákaznického servisu - 6 hodin denně

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme velmi komunikativního kandidáta na pozici Specialisty zákaznického servisu, který může využít zkráceného pracovního uvazku na 6 hodin denně. (více...)

Asistentka oddělení forenzních služeb

30.000 - 32.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidáta/ku na pozici Asistent/ky oddělení forenzních služeb. (více...)

Specialista implementace rezervačních systémů

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, předního světového poskytovatele on-line cestovních služeb, hledáme zkušeného kandidáta, který bude vést implementaci on-line rezervačních systémů u klientů v cestovním ruchu. (více...)

Sales Support Manager

40.000 - 45.000 Kč, Praha
Naším klientem je společnost zabývající se designem, vývojem a výrobou exklusivních výrobků ze skla (osvětlení, bytových doplňků), která nyní hledá vhodného kandidáta na pozici Sales Support/Project Manager.

(více...)

Asistentka Generálního ředitele

30.000 - 40.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná IT společnost, dodavatel řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti, pro kterého nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky generálního ředitele a podpory oddělení strategického obchodu. (více...)

Specialista zákaznického rizika - poloviční úvazek

45.000 - 55.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní finanční instituce se sídlem v Praze, pro kterou nyní hledáme specialistu, který se bude podílet na kontrole procesů řízení rizika, reportování risk managementu a řízení analýz úvěrových rizik. (více...)

Sales Manager - Londýn

100.000 - 120.000 Kč, Londýn
Naším klientem je společnost zabývající se designem, vývojem a výrobou exklusivních výrobků ze skla (osvětlení, bytových doplňků), která nyní hledá nového kolegu/kolegyni zodpovědného za kompletní obchodní aktivity v Londýně/UK. (více...)