BARTON Consulting s.r.o.
Dozvědět se více... HLEDÁM PRÁCI
Dozvědět se více... NABÍZÍM PRÁCI
VOLNÉ POZICE

Aktuálně otevřené pozice : Finance

Junior obchodník - akvizice

30000, Praha
SŠ,VŠ, AJ absolvent, zájem o obchod, aktivní sales (více...)

Account Manager

, Praha
Pro našeho klienta, obchodní společnost působící v oblasti FMCG se sídlem v Praze – Zličín, hledáme vhodné kandidáty do nově vznikajícího týmu na pozici Account Manager pro region Praha. (více...)

Finanční manažer/controller

80000, Praha
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti energetického strojírenství a služeb, hledáme vhodné klienty na pozici Finanční manažer/Controller. (více...)

Klientský pracovník bankovních služeb

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Klientský pracovník bankovních služeb na pobočku na Praze 1.
(více...)

Specialista AML

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista AML na centrálu společnosti.

(více...)

Specialista platebního styku

, Praha
Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista platebního styku - Senior, do centrály společnosti. (více...)

Logistik

35000, Jažlovice
Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Logistik do týmu v Jažlovicích nebo v Divišově. (více...)

Quality Control Specialist

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Quality Control Specialist. (více...)

Specialista kvality SVP (GMP)

40000, Praha
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz, hledáme vhodné kandidáty do farmaceutického týmu na pozici Specialista kvality SVP (GMP). (více...)

Celní deklarant

35000, Jažlovice
Pro našeho významného klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Celní deklarant.

(více...)

Asistentka managementu

32-35.000 Kč, Praha
Naším klientem je renomovaná mezinárodní poradenská společnost, pro kterou nyní hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky manažerů a partnerů společnosti. (více...)

Specialista řízení operačních rizik

80.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, renomovanou finanční instituci se sídlem v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Specialisty řízení operačních rizik. (více...)

Specialista zákaznického servisu - 6 hodin denně

30.000 - 35.000 Kč, Praha
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, hledáme velmi komunikativního kandidáta na pozici Specialisty zákaznického servisu, který může využít zkráceného pracovního uvazku na 6 hodin denně. (více...)